De exposities van Roberto Gomez en Chantal Hennep in Cantina Cultura werden druk bezocht. Exposities blijken in de lift. Presentator en DJ Vito Koeijers... Waardering voor exposities

De exposities van Roberto Gomez en Chantal Hennep in Cantina Cultura werden druk bezocht. Exposities blijken in de lift. Presentator en DJ Vito Koeijers deed de intro. Hij vertelde hoe Chantal zijn aandacht trok toen ze op het werk allerlei tekeningen maakte. De liefde voor tekenen groeide uit tot een wereld van abstract schilderwerk dat hevige gevoelens in je kan opwekken.

Met haar kledinglijn gebaseerd op Indiaanse motieven geeft ze kleur aan de omgeving. Roberto Gomez is bewoner van het Jan van der Ploeghuis en topfotograaf.

Een driejarig verblijf in Kenia heeft een hele serie van karakteristieke portretten met zich mee gebracht. Door de blik van de geportretteerde wordt je in zijn wereld meegezogen. Roberto heeft ook oog voor zijn directe Rotterdamse omgeving.

Hij brengt het steeds veranderende Rotterdam in beeld en onderlijnt de enorme contrasten. Ook een landelijke omgeving geeft hij aandacht. De diverse foto’s werden deels tentoongesteld en deels geprojecteerd. Op een bankje konden de talrijke bezoekers bij de portretten dagdromen. Af en toe hoorden we de melancholische, enigszins triestige muziek waar Roberto van houdt.

Chantals muziek is eerder poprock. Het geheel werd opgeluisterd door een Iers bandje als een soort artistiek behang.

De bezoekers konden het waarderen. Samenvattend trokken de exposities een bijzondere mix van bewoners van binnen en buiten, wat ook de bedoeling was van het Van der Ploeghuis als cultureel centrum. Geanimeerde gesprekken waren niet van de lucht.